https://mriya-jewelry.com.ua

Про компанію

Ми не підрядники з маркетингу – ми надійні партнери бізнесу в Інтернеті. Ми не просуваємо сайт, а глибоко і всебічно розвиваємо ваш бізнес, використовуючи доступні нам інструменти. Наша мета не просто привести трафік, а знайти для вас постійних лояльних клієнтів.

Команда – наш найцінніший ресурс. У нас демократична атмосфера, меритократия, гідні умови роботи та оплати праці. Ми навчаємо і удосконалюємо: себе, співробітників, клієнтів, ринок. Ми ентузіасти своєї справи. Віримо в ринок! Віримо в себе і свій продукт. Віримо в партнерів!

Digital-агентство EXPANS

конституція компанії

Наші цінності.

01.

Чесність і
відкритість

Ми завжди дотримуємося цих принципів, як в роботі з співробітниками, так і в роботі з партнерами.

03.

Націленість
на результат

Досягаємо високих результатів у будь-якій діяльності. Ми не хочемо брати участь – ми перемагаємо!

02.

Агресивне завоювання ринку

Бізнес – це війна без куль. Ми за блискавичне і беззастережне захоплення територій конкурентів.

04.

Безперервне вдосконалення

Кайдзен – безперервне вдосконалення. Ми покращуємо все: себе, процеси, сервіс, партнерів.

непорушні принципи

Філософія компанії

«Сенс життя – в експансії» – саме ця цитата академіка Сахарова лягла в основу агенції. Такий підхід до найважливішого риторичного запитання повністю узгоджується з бізнесом і, зокрема, маркетингом.

Бізнес – це війна без куль. Ми за швидке, агресивне завоювання ринку. Наше життя швидкоплинне і всім нам потрібен бліцкриг.

Ми працюємо з людьми, у яких палають очі. Нас розохочує гнів. Гнів на наших конкурентів, гнів на тих, хто обманює споживачів, гнів на тих, хто не готовий мінятися і використовувати нові технології у своїй справі.

Будемо боротися за вас і ваш бренд. Розділимо з вами захват перемоги і гіркоту поразок. Виграємо і програємо битви, але однозначно переможемо у війні.

Ми за драйв. Ми за рух. Ми за швидкий прогрес. Drive IT! ?

Місія компанії EXPANS

Розвиток українського бізнесу і зміцнення економіки країни.

Ми віримо в вітчизняних підприємців і фахівців. Підтримаємо ваш бізнес якісними послугами з digital-маркетингу на будь-якому етапі зростання.

Ми готові безкоштовно допомагати стартапам і молодим підприємцям, виділяючи гранти на безкоштовне просування і користування нашими послугами. Ваша діяльність особливо пріоритетна для нас, якщо вона несе для суспільства велике соціальне значення і веде його до кращого майбутнього.

Світова експансія

Наша місія буде реалізована через цілі

Зробити процес просування будь-якого бізнесу максимально простим і зрозумілим

Ми хочемо спростити подачу звітів, сервіс агентства і самі процеси просування настільки, щоб в них легко розібралася навіть дитина. У цьому нам допоможе використання сучасних технологій і новітніх підходів зі сфери IT.

Digital-трансформація ринку маркетингових послуг

Тиск на ринок з метою повсюдного впровадження новітніх IT-технологій (включаючи machine learning, big data, data science).

Завдання абсолютно нових стандартів роботи агенцій в ніші

За рахунок надання найвищого рівня сервісу для всіх бізнесів, які потребують маркетингу. А також підйому загального рівня професійних навичок (як hard, так і soft skills) вітчизняних фахівців з маркетингу.

Бути на першому екрані смартфонів кращих підприємців світу

Ми віримо в те, що будь-який бізнес, в тому числі і digital-агенція, мусить бути зрозумілим і доступним. Той набір іконок, який знаходиться у користувачів мобільних телефонів на першому екрані в 21 столітті визначає майбутнє.

Викорінити шахраїв, ошуканців і дилетантів в сфері Digital-послуг

Наше завдання – навчити потенційного клієнта вмінню відрізняти професіоналів серед фахівців і підрядників від дилетантів і шахраїв. Ми також підсвітимо нюанси роботи деяких компаній, які безпосередньо брешуть своїм партнерам.

Люди – наш самый ценный ресурс

Наша команда.

Владислав Скляр

Co-Founder

Владислав Білик

Co-Founder

Олександра Антіпіна

Account Manager

Катерина Полякова

Head of Care

Андрій Шкаліберда

Head of SEO

Андрій Кульбач

Team Lead SEO

Роман Черепаха

Team Lead SEO

Вікторія Машликіна

Team Lead PPC

SEO 0%
Контекстна реклама 0%
Таргетована реклама 0%
Копірайтинг 0%
Маркетинг 0%
Риболовля - в цьому ми і справді не дуже 🙂 0%

Навички

Наша
експертиза.

Ми сильні в зазначених навичках і маємо серйозні незаперечні компетенції. Проте, в роботі насамперед орієнтуємося на цінності як партнерів, так і співробітників. Саме неузгодженість цінностей, нерозвинені гнучкі навички (soft skills) призводять до відсутності результатів і розриву відносин.

Наші співробітники володіють сильними особистими якостями. Припускаємо помилки, але тільки в якості навчання. Незгодних з нашими цінностями, які не бажають працювати результативно в EXPANS немає і ніколи не буде.

2021-10-03 20.00.21
Команда EXPANS - фото 5
Команда EXPANS - фото 1
Команда EXPANS - фото 2
Команда EXPANS - фото 6
Команда EXPANS - фото 7

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити