Алексей Кононов

Олексій Кононов

Head of PPC

Почалося все з компанії “Сіма-Ленд”. Я влаштувався фахівцем по роботі з контекстною рекламою. Працював одночасно в b2b і b2c сегментах, так як рекламу налаштовував для роздрібу і оптовиків окремо. Вже через пів року у мене було три підлеглих співробітника, яких я навчав і контролював.

Після того як уперся в стелю кар’єрного росту, пішов в віддалену роботу. Був “фрілансером” і найманим співробітником в різних організаціях.

Від іменитих рекламних агентств і приватних підприємців до великих організаторів оффлайн подій (Радислав Гандапас, Ігор Манн, Іцхак Адізес і тд.). Успіх у професійній діяльності прийшов після двох років інтенсивної роботи. Я почав бачити і розуміти рекламу з іншого боку. Успішний старт і доведення рекламних кампаній до кращих результатів стало для мене задоволенням, а не рутиною. Перестав вірити експертам, які стверджують, що той чи інший спосіб ведення реклами, може привести до успіху будь-який бізнес. Я на досвіді знаю, якщо бізнес не вміє продавати, то реклама йому не допоможе. Рекламу більшість фахівців ведуть так, як вели її 5-10 років тому. Змінивши трохи структуру після таких спеців, можна підвищити ефективність на 200% в повернення інвестицій, а то і більше.

Моя мета виростити групу крутих фахівців, які будуть прекрасно володіти маркетингом в своїй голові і робити бізнес в Україні таким, яким він повинен бути в 21 столітті, а не на думку експертів і політиків.

 • Керівник відділу по роботі з платним трафіком.
 • Навчаю і контролюю своїх співробітників.
 • Беру участь в розробці стратегічного руху компанії.
 • Розвиваю в інтернеті саме агентство і приношу величезну користь нашим клієнтам, які в свою чергу дуже задоволені нашою роботою. В принципі, саме цього ми і прагнемо.
 • PPC-фахівець
 • Керівник відділу PPC

EXPANS дав мені повну свободу дій, відмінне зростання в кар’єрі і можливість побудувати власний відділ з тими співробітниками, які поділяють мої цілі і розвиваються разом зі мною.

Якою особистою якістю пишаєшся?

Здатність швидко навчатися і завзятість. Тільки вони вплинули на мене і моє життя в позитивну сторону. Я впевнений, що успіх це тільки сукупність різних результатів, отриманих за допомогою цих двох якостей.

Що тебе надихає?

Результат роботи і результат кар’єри. Коли все виходить добре, то результати мотивують на подальші кроки в житті і особистому розвитку.

Що змушує не зупинятися на досягнутому?

Прогрес. Чим більше інструментів, що дозволяють досягати відмінних результатів, тим цікавіше рухатися далі.

Твій головний пріоритет у житті?

Фінансове благополуччя. У мене досить велика сім’я і я хочу дати їй максимально комфортне життя, якого у мене не було. Мене це мотивує і заряджає.

Що ти привнесеш в цей світ?

Роблю його трішки краще, завдяки задоволеним клієнтам нашого агентства і їх компаніям, що розвиваються.

Яку пораду даси минулому собі?

Не слухай нікого. Роби все сам, а після навчи іншого.

З якою твариною ти себе асоціюєш?

До рідкісного виду зебр. Швидкий і невідомий.

З ким із відомих людей (не обов'язково живих) ти б пішов на вечерю і чому?

З Іцхаком Адізесом і Михайлом Казиніком. Це дуже цікаві люди, розвинені відносно життя і бізнесу, з глибокими знаннями в різних сферах. З ними є про що поговорити за вечерею і слухати з відкритим ротом.

Чим займешся, якщо дізнаєшся, що завтра кінець світу?

Поїду з сім’єю на море. Важливіше сім’ї немає нічого.

Яку країну хочеш відвідати?

Всі. У тому числі і куточки Росії.

ТОП-3 кращі книги

 • Мертвий космос (всі видання).
 • Мистецтво війни.
 • Як я побудував Walmart.

Яка композиція зіграє на твоїх похоронах?

Що-небудь з Neuropunk. Взагалі я хочу, щоб мій прах розвіяли над морем.

Які 3 речі візьмеш з собою на безлюдний острів?

 • Самогонний апарат.
 • Запальничку.
 • Ніж.

Краще, звичайно, Дружину і дітей.