Відгуки клієнтів

BBR логотип

Інтернет-магазин спортивного харчування BBR.in.ua

Керівництво компанії BBR до співпраці з Expans кілька разів зверталося до інших SEO-підрядників, але результатами залишилися незадоволені. Інші агентства не показували своїх дій, дуже рідко виходили на зв'язок. Ми не розуміли які роботи ведуться по SEO і чи ведуться вони взагалі.
Після невдалого досвіду нам порекомендували компанію Expans. Ми почали співпрацювати в вересні 2019 року. Команда працювала над просуванням сайту bbr.in.ua в Google. З перших тижнів співпраці ми були приємно здивовані: команда дуже відкрита, зрозумілий обсяг робіт, весь процес розбитий на завдання, які завжди робляться в термін. Нам більше не потрібно було вибивати звіти, ми чітко бачили, що над нашим проектом працюють, з розумінням і бажанням добитися результату. За рік співпраці кількість цільових відвідувачів на сайт збільшилася з 16 349 до 82 300 за аналогічний період до співпраці. Трафік виріс в 5 разів.
Лупандін Данило

Засновник, генеральний директор

Kalina-Hair логотип

Інтернет-магазин перук і виробів з волосся Kalina-hair.com

Завдяки професіоналізму команди EXPANS ми повністю розробили і наповнили інтернет-магазин за 32 дні. При створенні сайту фахівці агентства врахували всі проблеми, особливості і умови майбутнього просування. Повна відповідність сайту вимогам пошукової оптимізації в Google дозволила в процесі просування уникнути потенційних витрат на технічні доопрацювання.
За час розробки сайту SEO-фахівці EXPANS зібрали повне семантичне ядро, розробили структуру категорій і внесли всі зміни на сайт, що дозволило нам просуватися в Google навіть в процесі створення сайту. Зростання органічної трафіку за перший квартал просування після повного доопрацювання магазину склав + 377%.
Висловлюємо особливу подяку засновнику агентства Владиславу Скляру, який брав безпосередню участь в роботі команди з нашим проектом.
Субота Іван

Засновник, операційний директор

Bioeffect логотип

Інтернет-магазин біодобавок і спортивного харчування Bioeffect.com.ua

Компанія Bioeffect почала співпрацювати з агентством EXPANS в листопаді 2019 року. На той момент ми займалися розробкою інтернет-магазину bioeffect.com.ua з нуля і хотіли відразу врахувати всі нюанси щодо SEO.
Фахівці EXPANS надавали нам істотну підтримку під час роботи над створенням сайту: порекомендували оптимальну CMS, програмістів, брали участь у виборі фірмових кольорів бренду, розробці дизайну, частково брали на себе контроль деяких наших підрядників.
В кінці лютого сайт був готовий, і ми розпочали безпосереднє просування. Незважаючи на те, що у нас складна високо конкурентна ніша, за 6 місяців робіт нам вдалося отримати відчутний ефект від SEO. Ми вже отримуємо трафік і замовлення з органіки. З огляду на те, що у нас абсолютно новий сайт і бренд, це відмінний результат.
Ми з упевненістю рекомендуємо команду EXPANS як надійних партнерів в бізнесі і SEO-фахівців, які вміють домагатися результатів!
Носенко Сергій

Маркетолог Bioeffect

Diskill логотип

Онлайн-університет Diskill

Онлайн-університет Diskill почав свою співпрацю з Digital-агентством EXPANS в січні 2020 року. Нас цікавило просування сайту diskill.ru в пошукових системах Google і Яндекс.
Органічний трафік з Google і Яндекс в період з квітня по вересень 2020 року збільшився в п'ять разів і продовжує зростати. Завдяки величезному обсягу робіт по поліпшенню сайту, показник ІКС в Яндексі виріс з 10 до 410.
З перших тижнів співпраці ми бачили налагоджену роботу, залученість всієї команди. У березні 2020 року, коли у нас виникла потреба збільшити обсяг платного трафіку, ми вирішили доручити це завдання фахівцям EXPANS. В рамках робіт по контекстній рекламі були налаштовані кампанії в Яндекс.Директ, Google і YouTube.
Рекомендуємо Digital-агентство EXPANS, як команду відповідальних фахівців, які підходять до будь-якого завдання комплексно і працюють на результат. EXPANS - надійний партнер в сфері інтернет-маркетингу.
Зайцев Р.С.

Операційний директор