ЗМІ про нас

VC.RU

Чому комуніст Стас ``Ай, Як Просто!`` Васильєв більший підприємець, ніж ти

У цьому есе Владислав Білик розповів, чому Стас Ай Як Просто Васильєв (канали: Ай Как Просто !; iKakProsto2; СТАС; Max Power; Satori Streams і якісь міг навіть не включити) є відмінним прикладом підприємця, які особисті якості та стратегії дозволяють йому домагатися успіху і як їх можна було б застосувати у вашому бізнесі.

Стас Ай как Просто
MC.today

Щоб не звільняти людей, перейшли на дводенний робочий тиждень: кейс маркетингового агентства

Під час кризи майже чверть IT-компаній України скоротили співробітників. У цифровому маркетинговому агентстві EXPANS цим шляхом піти відмовилися. Чим заради людей довелося пожертвувати і як виживає компанія, MC.today розповів операційний директор компанії Владислав Білик.

MC.today - Чтобы не увольнять людей, перешли на двухдневную рабочую неделю: кейс маркетингового агентства
Лайфхакер

Докладний гід по вигоранню на роботі: 14 дієвих порад

У цій статті виконавчий директор агентства Владислав Білик в іронічному ключі описав думки і дії людини, яка вигорає або близька до вигорання. Це скоріше керівництво по тому, як не потрібно робити і думати, щоб залишитися в ефективному стані.

Лайфхакер - Подробный гид по выгоранию на работе: 14 действенных советов
Searchengines

10 якісних посилань на сайт за пару годин? Легко!

У цій статті керівник нашої SEO-команди BandaPanda Михайло Шешуков розповів, як самостійно зробити 10 найпотужніших, якісних посилань з авторитетних ресурсів з хорошими показниками домену та URL.

Searchengines - 10 качественных ссылок на сайт за пару часов? Легко!
Jobsora

Поширені помилки студентів під час пошуку першого місця роботи з прикладами

EXPANS - дистанційне Digital-агентство, в якому найважливіший і цінний ресурс - це співробітники. Ми обираємо людей в першу чергу за цінностями, і тільки потім - за знаннями. Тому на позицію молодших спеціалістів ми часто навмисно шукаємо студентів. У статті ми розповіли про те, які помилки допускають претенденти при пошуку першої роботи.

Jobsora - Распространенные ошибки студентов при поиске первого места работы с примерами

Telegram

Viber

Messenger

Зв'яжіться з нами онлайн
Закрити